کتب دانشگاهی / کتب حسابداری و مباحث حسابداری و مدیریت

راهنمای جامع بکارگیری استانداردهای حسابداری ایران

انتشارات فکر سبز منتشر کرد:

کتاب راهنمای جامع بکار گیری استانداردهای حسابداری ایران در دو جلد تالیف اسماعیل علی نیا توسط انتشارات فکر سبز منتشر گردید.

مطالب این کتاب به شرح زیر می باشد:

جلد اول کتاب راهنمای جامع بکار گیری استانداردهای حسابداری ایران شامل استانداردهای ۱-۱۷ می باشد. در این جلد متن کامل استانداردهای حسابداری ایران به همراه مثالهای جامع و کامل ارائه گردیده است. در فصل سوم این کتاب علاوه بر شرح استاندارد درامدهای عملیاتی حسابداری فروشهای اقساطی و حسابداری حق العمل کاری بیان گردیده است.

جلد دوم کتاب راهنمای جامع بکار گیری استانداردهای حسابداری ایران شامل استانداردهای ۱۸-۳۲ می باشد. در این جلد نیز علاوه بر ارائه متن کامل استاندارد حسابداری با ذکر مثالهایی به تشریح استاندارد پرداختیم. در بخش انتهایی این کتاب حسابداری شرکتهای سهامی، حسابداری شرکتهای تضامنی، اوراق قرضه پرداختنی و حسابداری تغییر قیمتها گنجانده شده است.

این کتاب کامل ترین مجموعه جهت فراگیری حسابداری مالی مطابق استانداردهای حسابداری ایران می باشد. در تالیف جلد اول و دوم این کتاب سعی نموده ایم تا بحث حسابداری مالی را با ذکر مثالهایی به بیانی سلیس تر مطرح نماییم.

به دانشجویانی که قصد شرکت در آزمونهای کارشناسی ارشد را دارند جلد اول و دوم کتاب راهنمای بکارگیری استانداردهای حسابداری و کتاب کاملترین مجموعه سوالات استانداردهای حسابداری را پیشنهاد می نماییم.

با ما تماس بگيريد 09197132269 -  09197132270    نشر فكر سبز

                      

+ نوشته شده در  جمعه نوزدهم فروردین ۱۳۹۰ساعت 18:28  توسط اسماعیل علی نیا  |